Výsledky športovcov z vrcholných podujatí

2018

 

ME do 22 rokov, Targu Jiu (ROU), 3/2018

ME žien Sofia (BUL), 6/2018

SP (World Cup of Olympic Boxing), Halle (GER), 6/2018

MS mládeže chlapci, Budapest (HUN), 21.-31.8. 2018

MS mládeže dievčat Budapest (HUN), 21.-31.8. 2018

ME mládeže chlapci (st.dorast) Roseto Degli Abruzzi (ITA) 19.-25.4. 2018

ME mládeže dievčat (st.dorast) Roseto Degli Abruzzi (ITA) 19.-25.4. 2018

 


 

EH Baku AZE 14.-26.10.2013

ME do 22 rokov Braila ROU 14.-21.3. 2017

ME mládeže (st.dorast) Anapa RUS 7.-14.6. 2016

ME mládeže (st.dorast) Kolobrzeg POL 21.-28.11.2015

ME mládeže (st.dorast) Záhreb CRO 18.-25.10.2014

ME mládeže dievčat (st.dorast) 3.-9.7.2017

ME mládeže dievčat (st.dorast) 16.-22.8.2015

ME mládeže dievčat (st.dorast) 19.-25.9.2016

ME mládeže dievčat (st.dorast) 21.-27.7.2014

ME mužov – OH kvalifikácia Samsun TUR 9.-17.4.2016

ME mužov Kharkov UKR 16.-24.6.2017

ME mužov Samokov BUL 7.-15.8.2015

ME žien Buchurest, ROU 31.5.-7.6.2014

ME žien Sofia BUL 15.-23.11.2016

MS mládeže (st.dorast) Petrohrad RUS 17.-27.11.2016

MS mládeže (st.dorast) Sofia BUL 14.-24.4.2014

MS mužov Almaty KAZ 14.-26.10.2013

MS mužov Doha, QAT 6.-15.10.2015

MS mužov Hamburg GER 25.8.-2.9.2017

MS ženy Astana, KAZ 19.-27.5.2016

MS ženy Jeju, SOUTH KOREA, 16.-24.11.2014

OH mládeže Nanjing CHN 23.-27.10. 2014